АЕК и Андерлехт с нежелано равенство (видео)

05 ноември 2010 | 00:22

Отборите на АЕК и Андерлехт не успяха да излъчат победител в срещата помежду си от група "G" на Лига Европа, след като завършиха 1:1. Този резултат не бе желан от никой от двата тима, но те не успяха да се надиграят и като че ли равенството бе заслужено.

Гърците първи откриха резултата в 46-ата минута от дузпа, реализирана от Бланко. В 54-ата минута обаче Полак възстанови равенството, което се запази до края на срещата.

Този хикс остави Андерлехт на втората позиция във временното класиране с актив от 4 точки. Толкова има и АЕК, който а момента е трети с по-лоша голова разлика.