ПАОК надви Виляреал в мач №100 (видео)

04 ноември 2010 | 22:24

Отборът на ПАОК надви испанския Виляреал с 1:0 в среща от група "D" на Лига Европа. Голът на успеха отбеляза Виериня в 70-ата минута. Това беше мач номер 100 за гърците в европейските клубни турнири.

Гостите от "Ел Мадригал" не показаха качествата си, като две от звездите - Джузепе Роси и Сантиаго Касорла, влязоха едва след почивката.

Повече бяха възможностите за домакините и те логично спечелиха. В 70-ата минута Виериня вкара с глава на първата греда след изпълнен корнер.

Така ПАОК и Динамо (Загреб) застанаха начело на групата със седем точки. "Подводницата" е с точка по-малко.