Спарта (Прага) обърна Лозана в Швейцария (видео)

04 ноември 2010 | 22:22

Спарта (Прага) записа изключително ценен успех при гостуването си на Лозана от група "F" на Лига Европа, след като се наложи с 3:1. Домакините първи откриха резултата, но допуснаха пълен обрат и подариха успеха на своя съперник.

Катц откри резултата в мача още в 5-ата минута, засичайки центриране от корнер. Чехите обаче възстановиха равенството в 45-ата минута с попадение на Вилфред, а през второто полувреме с голова не Квауке в 75-ата и отново Вилфред в 90-ата минута, гостите обърнаха нещата в своя полза и прибавиха ценни три точки в актива си.

След тази победа Спарта остава на втората позиция в класирането с актив от 7 точки и е все по-близо до класиране в следващата фаза. Лозана пък остава на последното място с 1 точка и на практика няма шанс да се класира напред.