Легроталие: Показахме характер, но бяхме наказани от фантастичен гол

17 септември 2010 | 04:30

Защитникът на Ювентус Никола Легроталие, смята, че липсата на късмет е основната причина за равенството 3:3 с Лех (Познан) в Лига Европа. Според него, "бианконерите" са показали страхотен характер да обърнат мача от 0:2 до 3:2, но накрая са били наказани от фантастичен гол на полския тим за крайното 3:3.

"Показахме впечатляващ характер. През второто полувреме не дадохме нито едан възможност на съперника да се приближи до нашето наказателно поле. В 93-ата минута обаче законът на футбола ни наказа. Аз предпочитам да гледам позитивното в играта ни, а днес показахме, че сме отбор, който има качества на победител. Независимо от трите гола, които получихме, смятам, че се справихме доста добре в защита. Особено третият гол бе неспасяем изстрел. Може би само при второто попадение направихме грешка в отбрана. Трябва добре да анализираме този двубой. Вярвам, че при повече шанс, в следващите на мачове ще допускаме доста по-малко попадения", заяви Легроталие.