Дел Нери: Продължаваме да правим едни и същи грешки

17 септември 2010 | 01:31

Треньорът на Ювентус Луиджи Дел Нери нямаше как да бъде доволен от равенството 3:3 с Лех (Познан) на старта в Лига Европа. Това е втори пореден подобен резултат за "старата госпожа", която не успя да победи и тима на Сампдория (3:3) в Калчото през уикенда. Според наставника, играчите му продължават да правят едни и същи грешки.

"Този резултат трябва да ни накара да се замислим. Успяхме да обърнем нещата, след като се намирахме в тежка позиция. Потрудихме се много за третия гол и бе нормално да се отпуснем в последните минути. Освен това Лех отбеляза фантастично попадение в края. При нас обаче проблемите продължават да са един и същи. Липсва ни концентрация и увереност. Днес не мисля, че съперникът ни бе особено класен, но ние направихме прекалено много грешки, а в Европа това е непростимо. Интересното е, че освен головете, вратарят ни нямаше много работа. Трябва да се научим да бъдем по-твърди и да подържаме високо темпо през всичките 90 минути", заяви Дел Нери.