Хетафе обърна Одензе

17 септември 2010 | 00:30

Отборът на Хетафе записа трудна победа с 2:1 в домакинството си на Одензе от група "Н" на Лига Европа. Испанците трябваше да обръщат развоя на мача от 0:1 до 2:1, но в крайна сметка взеха ценни три точки.

Андреасен откри резултата в полза на гостите в 44-ата минута, засичайки центриране от фаул. Все пак Арисменди в 51-ата минута изравни резултата с глава, възползвайки се от пас на Ката Диас. В 82-ата минута пък Риос, донесе така ценния успех за иберийците, след точен изстрел от фаул.

В следващия си двубой Хетафе ще гостува на швейцарския Йънг Бойс, докато Одензе приема Щутгарт в Дания.