АЕК не прости на Хайдук

17 септември 2010 | 00:28
Гръцкият АЕК победи с 3:1 хърватския Хайдук в мач от първия кръг на груповата фаза на Лига Европа. Резултатът бе открит от Рафик Джебур в 12-ата минута, но Ибричич успя да изравни. Гостите успяха да удържат резултата до почивката, но веднага след паузата атиняни наложиха тотален натиск и получиха правото да изпълнят дузпа още в 46-ата минута. Джебур обаче пропусна, но това не стресна АЕК и в 65-ата минута ветеранът Либеропулос успя да изведе тима си напред. В самия край на срещата Скоко успя да вкара и трети гол, с което завърши задачата на тима си.