АЗ Алкмаар с труден успех над Шериф, Стоянов с груба грешка (видео)

16 септември 2010 | 22:46

Гол в края донесе успеха на АЗ Алкмаар с 2:1 срещу молдовския шампион Шериф с 2:1 в Холандия. Срещата бе от първия кръг на групите на Лига Европа. Българският вратар Владислав Стоянов бе на вратата на гостите и имаше сериозна вина за първия гол в мача. В 14-ата минута той сбърка подаване към свои съотборник и изведе Йохан Гудмундсон, който откри резултата. Шериф се държеше равностойно, но подобни грешки са причината тимът да няма победа при последните си осем гостувания в Европа. Молдовците можеха бързо да изравнят, но Дидулица спаси удар с глава на Франса.

След почивката Стоянов спаси удар на Фалкенбург, като продължения пред двете врати не липсваха. В 68-ата минута се стигна до изравняване, след като Ектор Морено си отбеляза автогол, отклонявайки центриране на Николич. АЗ все пак стигна до успеха в края, когато Ялиенс засече центриране от ъглов удар с глава и донесе трите точки на холандците.

18 септември 2010 | 08:19

ето ви го сега кандидат-национала какво прави във важните мачове. Тоя е по-зле от караджов- гея, пияница, побойник Рейтинг: 0 0