БАТЕ спъна Динамо в Киев (видео)

16 септември 2010 | 22:25
Беларуският БАТЕ (Борисов) успя да измъкне равенство при гостуването си на Динамо (Киев) в мач от Група Е на Лига Европа и срещата завърши 2:2. Отборът на Виктор Гончаренко за пореден път през последните години показа, че не бива да бъде подценяван и отмъкна престижно равенство от украинския гранд. БАТЕ откри резултата още в 3-ата минута чрез Радионов, но до края на полувремето Динамо обърна с попадения на Милевски и Еременко. През втората част обаче гостите съмяха да изравнят чрез Нехайчик и след това успяха да задържат този резултат до края.