ЦСКА Москва натупа Лозана

16 септември 2010 | 22:13
Руският ЦСКА Москва не срещна проблеми при гостуването си на Лозана в първия си мач от Група F на Лига Европа и победи с 3:0. Два гола отбеляза бразилският нападател Вагнер Лов, единият от които от дузпа, а едно попадение добави Сергей Игнашевич. Първата част завърши с минимална преднина на московци, след като Лов откри в 22-ата минута. През второто полувреме Игнашевич удвои в 68-ата, а Лов довърши втородивизионния тим в 81-ата от дузпа. Така ЦСКА излезе начело в групата си заедно с тима на Спарта Прага. Руснаците обаче са с по-добра голова разлика и са на върха.