››Група C

Отбор М П Р З ГР Т
Хетафе 2 2 0 0 3-1 6
Базел 2 1 1 0 7-2 4
Трабзонспор 2 0 1 1 2-3 1
Краснодар 2 0 0 2 1-7 0
Дата | Час Стадион Мач
19.9.2019 | 19:55 St. Jakob Park Базел 5:0 Краснодар
19.9.2019 | 19:55 Колисеум Алфонсо Перес Хетафе 1:0 Трабзонспор
03.10.2019 | 22:00 Krasnodar Stadium Краснодар 1:2 Хетафе
03.10.2019 | 22:00 Senol Gunes Akyazi Stadyumu Трабзонспор 2:2 Базел
24.10.2019 | 22:00 Хетафе - Базел
24.10.2019 | 22:00 Трабзонспор - Краснодар
07.11.2019 | 19:55 Краснодар - Трабзонспор
07.11.2019 | 19:55 Базел - Хетафе
28.11.2019 | 17:50 Краснодар - Базел
28.11.2019 | 17:50 Трабзонспор - Хетафе
12.12.2019 | 19:55 Хетафе - Краснодар
12.12.2019 | 19:55 Базел - Трабзонспор

››Група E

Отбор М П Р З ГР Т
Селтик 2 1 1 0 3-1 4
Лацио 2 1 0 1 3-3 3
ЧФР Клуж 2 1 0 1 2-3 3
Рен 2 0 1 1 2-3 1
Дата | Час Стадион Мач
19.9.2019 | 19:55 Стадион Константин Радулеску ЧФР Клуж 2:1 Лацио
19.9.2019 | 19:55 Роазон Парк Рен 1:1 Селтик
03.10.2019 | 22:00 Celtic Park Селтик 2:0 ЧФР Клуж
03.10.2019 | 22:00 Стадио Олимпико, Рим Лацио 2:1 Рен
24.10.2019 | 22:00 Рен - ЧФР Клуж
24.10.2019 | 22:00 Селтик - Лацио
07.11.2019 | 19:55 Лацио - Селтик
07.11.2019 | 19:55 ЧФР Клуж - Рен
28.11.2019 | 22:00 Селтик - Рен
28.11.2019 | 22:00 Лацио - ЧФР Клуж
12.12.2019 | 19:55 Рен - Лацио
12.12.2019 | 19:55 ЧФР Клуж - Селтик

››Група G

Отбор М П Р З ГР Т
Фейенорд 2 1 0 1 2-1 3
Йънг Бойс 2 1 0 1 3-3 3
Рейнджърс 2 1 0 1 2-2 3
Порто 2 1 0 1 2-3 3
Дата | Час Стадион Мач
19.9.2019 | 22:00 Estadio do Dragao Порто 2:1 Йънг Бойс
19.9.2019 | 22:00 Ibrox Stadium Рейнджърс 1:0 Фейенорд
03.10.2019 | 19:55 де Кайп Фейенорд 2:0 Порто
03.10.2019 | 19:55 Stade de Suisse Wankdorf Йънг Бойс 2:1 Рейнджърс
24.10.2019 | 19:55 Йънг Бойс - Фейенорд
24.10.2019 | 19:55 Порто - Рейнджърс
07.11.2019 | 22:00 Рейнджърс - Порто
07.11.2019 | 22:00 Фейенорд - Йънг Бойс
28.11.2019 | 19:55 Фейенорд - Рейнджърс
28.11.2019 | 19:55 Йънг Бойс - Порто
12.12.2019 | 22:00 Порто - Фейенорд
12.12.2019 | 22:00 Рейнджърс - Йънг Бойс

››Група I

Отбор М П Р З ГР Т
Волфсбург 2 1 1 0 4-2 4
Гент 2 1 1 0 4-3 4
Сент Етиен 2 0 1 1 3-4 1
Олександрия 2 0 1 1 2-4 1
Дата | Час Стадион Мач
19.9.2019 | 22:00 Ghelamco Arena Гент 3:2 Сент Етиен
19.9.2019 | 22:00 Фолксваген Арена Волфсбург 3:1 Олександрия
03.10.2019 | 19:55 Стад Жофроа Гишар Сент Етиен 1:1 Волфсбург
03.10.2019 | 19:55 Arena L'viv Олександрия 1:1 Гент
24.10.2019 | 19:55 Сент Етиен - Олександрия
24.10.2019 | 19:55 Гент - Волфсбург
07.11.2019 | 22:00 Волфсбург - Гент
07.11.2019 | 22:00 Олександрия - Сент Етиен
28.11.2019 | 19:55 Олександрия - Волфсбург
28.11.2019 | 19:55 Сент Етиен - Гент
12.12.2019 | 22:00 Гент - Олександрия
12.12.2019 | 22:00 Волфсбург - Сент Етиен

Вашите лични данни

Ние събираме и обработваме Вашите лични данни.

За осигуряване на правата ви по GDPR, молим за Вашето съгласие.

Ще използваме данните за осигуряване на по-доброто Ви преживяване на нашите сайтове.

Ако натиснете бутона Приемам всички, ще дадете съгласието си на нас и на всички трети страни, описани детайлно в Политиката за поверителност и Политиката за бисквитките.

Защо е необходимо моето съгласие?