Националите по футбол потеглят за Азербайджан за старта на новия турнир FIFA Series

Българският нападател Андрей Гълъбинов донесе втора поредна победа за своя тим Новара. Той игра пълни 90 минути при успеха с 2:1 над Специя от 27-ия кръг на Серия "Б", като се разписа в последните секунди на първата част, а преди това асистира за първото попадение на Федерико Македа. Бившият играч на Манчестър Юнайтед бе дал аванс на тима му със своето дебютно попадение за клуба. Това се случи в 29-ата минута, но четири по-късно Граноче изравни.

Секунди преди края на полувремето Гълъбинов изпревари Чекарони след крос на Киоза и вкара своя девети гол за този сезон. През втората част таранът пропусна от няколко метра да вкара и за 3:1.