Очаквайте: Националите по футбол потеглят за Азербайджан за старта на новия турнир FIFA Series

"Грънчарите" поведоха в домакинството си на Манчестър Юнайтед в 19-ата минута. Тогава Арнаутович навлезе в наказателното поле и намери Питерс, който опита да подаде на съотборник, но топката бе отклонена от Мата и се озова в мрежата зад Де Хеа.

Уейн Рууни стана рекордьор по голове за Манчестър Юнайтед. Английският национал се разписа в 94-ата минута при гостуването на Стоук и с това попадение "червените дяволи" стигнаха до крайното 1:1. Рууни, който влезе като резерва, се разписа след великолепно изпълнение на пряк свободен удар в заключителните секунди на срещата. За него това попадение бе под номер 250 за клуба, с което той изпревари легендата Боби Чарлтън.

СТОУК - МАН ЮНАЙТЕД 1:1