Очаквайте: Националите по футбол потеглят за Азербайджан за старта на новия турнир FIFA Series

Отборът на Интер победи Болоня с 3:2 след плодължения в 1/8-финалния сблъсък между двата тима от турнира за Купата на Италия. “Нерадзурите” можеха да стигнат до победата доста по-рано в мача, след като поведоха с 2:0 и пропуснаха още куп положения, но сериозно си поиграха с огъня и допуснаха съперника да стигне до изравняване. Жейсон Мурийо в 34-ата и Родриго Паласио в 39-ата минута дадоха преднина на домакините, но Блерим Джемайли в 43-ата и Годфред Донса в 73-ата минута върнаха гостите в мача. Така се наложи да се играят продължения, където все пак справедливостта възтържествува и “нерадзурите” стигнаха до победата с гол на Антонио Кандрева в 99-ата минута.