Уотфорд - Астън Вила 3:2

Вече изпадналият отбор на Астън Вила бе много близо до това да запише едва четвъртата си победа от началото на сезона, след като водеше с 2:1 на Уотфорд като гост, но допусна обрат в добавеното време и в крайна сметка загуби с 3:2. Бирмингамци на два пъти излизаха напред в резултата на "Викъридж Роуд. Киърън Кларк откри в 28-ата минута, след като засече с глава центриране от корнер на Ашли Уестууд. Точно преди почивката Алмен Абди изравни от пряк свободен удар. Джордан Аю отново изведе гостите напред три минути след подновяването на играта. В 74-ата минута Астън Вила остана с човек по-малко след като Али Сисоко получи директен червен картон. Бирмингамци успяваха да задържат аванса си до 90-ата минута, но в добавеното време Трой Дийни вкара два гола, с което направи обрата пълен.

Съдия: Антъни Тейлър
Стадион: "Викъридж Роуд"
Уотфорд 1:2 Астън Вила
Голмайстори

Киърън Кларк Киърън Кларк гол 28'
45' гол Алмен Абди Алмен Абди