100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4

Гол на Рангелов, Коняспор - Фенербахче 2:1

Коняспор - Фенербахче 2:1

Националът Димитър Рангелов затвърди страхотната си форма, като се превърна в герой за тима си Коняспор при победата с 2:1 у дома над гранда Фенербахче в среща от 28-ия кръг на турската Суперлига.

Българинът започна като титуляр и се разписа още във втората минута, като по този начин успява във втори пореден мач да отбележи.

Гостите от Истанбул се върнаха в мача в 41-ата минута, когато Фернандао изравни. Резултатът се запази до 85-ата, когато Али Камадли отново изведе домакините напред. В самия край на мача Рангелов беше изваден като тактическа смяна.

Така Коняспор лиши "фенерите" от възможността да се изравнят на върха с Бешикташ. Фенербхче е втори с 60 точки, Бешикташ е лидер с 63, а Коняспор има вече 53 и заема третото място.

Съдия: Cuneyt, Cakir
Стадион: Atatürk Stadium
Коняспор 2:1 Фенербахче
Голмайстори
2' гол Димитър Рангелов

Фернандао гол 41'
85' гол Али Джамдали