Кървав мач в Сандански и бой на ЦСКА по шампионски

В кървав мач в Сандански между местния Вихрен и ЦСКА, новият първенец на България завърши сезона по шампионски след инфарктна победа с 2:1. Победното попадение за армейците вкара резервата Хосе Гарсес, който се разписа в последната минута на даденото от рефера 5-минутно продължение. Преди това Неи бе извел ЦСКА напред в 81-та минута, но унгарецът Тихмер успя да изравни четири минути по-късно.
То този начин червените завършиха първенството без загуба, но това бе помрачено от вандалските прояви на два автобуса със запалянковци на Локомотив (Пловдив). Както съобщихме по-рано днес, в началото на втората част на срещата около 250-те ултраси на ЦСКА бяха атакувани с камъни и бомби от споменатите пловдивски вандали, които се намираха извън стадиона. Канонадата рани няколко запалянковци на армейците, като един от тях пострада тежка. Стъклата на автобуса на ЦСКА пък бяха направени на сол, което буквално вбеси червените.

ВИХРЕН - ЦСКА 1:2 (0:0)