››   Анкета

Ще гледате ли на живо мегамачовете между Рони ОСъливан и Стивън Хендри в България?

Цирк във виетнамския шампионат

21 февруари 2017 | 10:02

В 90-ата минута, при резултат 2:1 в полза на гостите, главният съдия отсъди спорна дузпа в полза на домакините. Въпреки протестите на играчите на Лонг Ан, наказателният удар е изпълнен и резултатът става 2:2.

Бесни от неблагоприятния развой, играчите на гостуващия тим демонстративно спират да играят и инкасират още 3 гола в оставащите три добавени минути.

21 февруари 2017 | 11:46

Статия пълна с грешки..... първата е че резултата е 2-2, а не 1-2..... Рейтинг: 0 0

1912
(Гост)
1
отговор
21 февруари 2017 | 10:27

Съдията е не само мафиот, но и некадърник! Трябваше да прекрати мача веднага след 3-ия гол на домакините, заради груповия протест на единия от двата отбора! Некадърник! Рейтинг: 4 0

Левски | Литекс | "А" Група | "Б" Групи | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Класиране

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.