Лудогорец взе солидна преднина и обезсмисли реванша с Хебър - на живо от Разград след 4:0

Българският нападател Андрей Гълъбинов донесе втора поредна победа за своя тим Новара. Той игра пълни 90 минути при успеха с 2:1 над Специя от 27-ия кръг на Серия "Б", като се разписа в последните секунди на първата част, а преди това асистира за първото попадение на Федерико Македа. Бившият играч на Манчестър Юнайтед бе дал аванс на тима му със своето дебютно попадение за клуба. Това се случи в 29-ата минута, но четири по-късно Граноче изравни.

Секунди преди края на полувремето Гълъбинов изпревари Чекарони след крос на Киоза и вкара своя девети гол за този сезон. През втората част таранът пропусна от няколко метра да вкара и за 3:1.