Локомотив (ГО) - Спартак Плевен 5:1

Отборът на Локомотив (ГО) надигра застрашения от изпадане тим на Спартак (Плевен) с категоричното 5:1 в мач игран на стадион "Локомотив" в Горна Оряховица.

Гостите от Плевен откриха резултата в 15-ата минута, когато след удар на Долапчиев, топката се удари в гредата и влезе за 0:1.
Домакините реагираха веднага и в 20-ата минута Почански изравни. Седем минути по–късно Тихомир Кънев изведе "железничарите" напред в резултата.

Футболистите на Томаш бяха по–активният отбор на терена и логично стигнаха до ново попадение. В 49-ата минута отново Кънев бе точен с глава за 3:1. Четири минути по–късно неудържимият Кънев  разпечати за четвърти път вратата на гостите и оформи своя хеттрик. В 74-ата минута Почански вкара за 5:1.
До края на мача не се стигна до нов гол. След последния съдийски сигнал домакините направиха "влакчето на победата" и пяха с феновете.

Съдия: Неделчо Гаджалов
Стадион: "Локомотив"
Локомотив (Горна Оряховица) 5:1 Спартак (Плевен)
Голмайстори

Григор Долапчиев Григор Долапчиев гол 15'
20' гол Ерик Почански Ерик Почански

27' гол Тихомир Кънев Тихомир Кънев

49' гол Тихомир Кънев Тихомир Кънев

52' гол Тихомир Кънев Тихомир Кънев

72' гол Ерик Почански Ерик Почански

Състав

Пламен Колев Пламен Колев
Димитър Пантев

Атанас Фиданин Атанас Фиданин   Илиян Гаров Илиян Гаров
31’

Мариян Иванов Мариян Иванов   Цветелин Радев Цветелин Радев

Иван Пенев
  Богомил Дяков Богомил Дяков

Симеон Мечев Симеон Мечев
Стенислав Георгиев

59’ Йордан Апостолов Йордан Апостолов