17 септември 2016
Локомотив (Горна Оряховица) Локомотив (Горна Оряховица)
0-5
Лудогорец Лудогорец

Отборите на Локомотив (Горна Оряховица) и Лудогорец играят при 0:5 в днешния мач от 24-ия кръг на Първа лига. Първото попадение бе дело на Марселиньо в 6-ата минута. В 49-ата Кешеру удвои с красиво попадение. В 80-ата минута Вандерсон се разписа и направи резултата класически. В 86-ата минута Кешеру покачи на 0:4. В 90-ата Кешеру оформи своя хеттрик за 0:5.

13 март 2017 | 11:15

Боли Ви селяндури -ЛУДОГОРЕЦ надигра Локо Горна, абе защо не казвате нищо-100% дузпа за Лудогорец защо не свириха, гола който беше отменен 100% редовен, АЙДЕ МАНГАЛИ ГОРНООРЯХОВСКИ ДУХАЙТЕ И В Б ГРУПА ХАХАХАХХАА Рейтинг: 3 1

заебин
(Гост)
3
отговор
12 март 2017 | 20:56

Тоя страничен съдия е яко клекнал в краката на Домуса. Лижи, лижи подлого! Рейтинг: 2 4

12 март 2017 | 20:31

Дъното на българския футбол!! Такава пародия не съм гледл играчите на Горна умишлено оставят футболистите на лудогорец да стрелят от позиции в нказателното поле нали все пак е игран на ТОЧЕEН РЕЗУЛТАТ МАЧА!! А и съдиите знаха колко трябва да свърши понеже ЗАСАДИ ЗА ЛУДОГОРЕЦ НЯМА те играят по други правила!! Рейтинг: 1 4

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Левски | Литекс | "А" Група | "Б" Групи | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Класиране

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.