Юлиян Тупанков: ЦСКА ни надигра за 5-ти път

Старши-треньорът на Черно море БАСК - Юлиян Тупанков призна, че неговият отбор е бил надигран от ЦСКА при втората поредна загуба с 0:3 от "червените" в София.

"Честито на ЦСКА. Надиграха ни. Ние за двата мача специално имахме изградена тактика от вчера да подготвим днешния мач, защото тази година ни надиграват. Имат много висока блокада и нашите нападатели се затрудняват срещу нея. Проблеми имаме с техния диагонал Мейо. Имаме една блокада в двата мача срещу него. Вчера целта ни бе да направим дълъг мач да направим, но успяхме само един гейм и след това се предадохме. Днес играхме по-добре. Във втория гейм не, съдията не бе много обективен. Това не ни оправдава. В 5 мача не успяваме да се справим с ЦСКА. Всеки греши, но лошото е, че съдиите грешаха само в полза на ЦСКА, но това не реши мача. Играем като равни, не сме по-слаби от тях, но нашите 4-5 елементарни грешки, които правим на гейм, те ги нямат и с такъв резултат ни бият. Рудолфо играе контузен, защото и другия диагонал е контузен. Той е с още доста по-тежка травма - дискова херния и въобще не участва. Рудолфо мина медицински преглед и може да играе, но лошото е, че не е на 100% пълноценен. Няма риск за неговото здраве", коментира наставникът на Черно море.