100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:0

Порто стигна финала за Купата на лигата

Порто се класира на финала за Купата на лигата в Португалия ,след като победи като гост Витория Гимараеш с 2:1 в драматичен сблъсък. След безрезултатни първи 45 минути, всичко се реши през втората част. Първо Тапсоба даде аванс на домакините в 65-ата минута, но само 60 секунди по-късно Телес изравни. Соарес донесе успеха на Порто четвърт час преди края.
Съперник на "драгоните" в битката за трофея, който не са печелили в историята си, ще е отборът на Брага, а двубоят е на 25 януари, събота.
Двата тима вече са се изправяли веднъж в историята си във финал на турнира. Това се случи през 2013 година, когато Брага триумфира с 1:0. Сега Порто има шанс да си върне и да вземе реванш.