Лига на нациите по мини футбол - Чехия - България 0:0

Домакинът Бразилия обърна Мексико на финала на световното

Домакинът Бразилия спечели златото от световното първенство за юноши до 17 години след драматичен обрат срещу Мексико във финалния мач. "Ацтеките" поведоха с 1:0 на стадион "Базерао" с попадение на Брайън Гонзалес в средата на второто полувреме.
В 83-ата Кайо Жорже изравни от дузпа, отсъдена след намесата на ВАР. В третата минута на добавеното време Лазаро донесе победата, а с това и четвърта в историята титла за Бразилия. Лазаро във втори мач се превръща в герой за Бразилия, след като отбеляза победното попадение и в полуфинала за 3:2 срещу Франция.
"Петлите" пък завършиха на трето място, след като победиха с 3:1 Холандия в малкия финал по-рано през деня.