Сокол (Марково) започна мач с 8 души, но след 10 минути всичко приключи

Отборът на Сокол (Марково) допусна втора служебна загуба от началото на сзона. Тимът от Марково излезе само с 8 човека при гостуването на Несебър. Само 10 минути след началото на мача отборът остана с по-малко от 7 играчи на терена и двубоят бе прекратен при резултат 1:0.

По този начин „соколите“ се спасиха от правилата на БФС, в които се казва, че при две служебни загуби поради неявяване отборът се изважда от състава на групата. Тъй като в случая тимът се е явил и мачът официално е започнал санкциите са по-леки. Предишната служебна загуба бе срещу друг морски отбор – Созопол, като тогава Сокол изобщо не се яви.