Дани Младенов: Заспахме за 10 минути, надявам се Левски да победи Лудогорец (видео)

Футболистът на Етър Даниел Младенов отдаде домакинската загуба на неговия отбор с 1:3 от ЦСКА-София на заспиване за 10 минути в редиците на болярите.

“Донякъде не ни достигна късмет, а може би и класа. Тези мачове ги чакаме с нетърпение, защото стадионът е пълен. Щеше да е хубаво ако бяхме взели точка, а аз исках и три.

Третият гол ни пречупи. Хубаво, поведоха с 2:0, но стана 2:1. Трябваше да ги държим под напрежение до самия край, но ни вкараха трети гол.

През първото полувреме ги надиграхме. Не си спомням ЦСКА да е имал положение. През второто ни вкараха два гола за 5-10 минути, но това е футболът.

Ако на такъв мач нямаме желание и амбиция да победим, в кой? Стадионът трябва да е така пълен във всеки мач. Да не се повтарям, но заспахме за 10 минути.

Първото полувреме ги надиграхме и трябва да съжаляваме, че не вкарахме гол. През второто полувреме ЦСКА стоя добре на терена.

Трябва да си вярваме и побеждаваме, за да пълним стадиона”, каза Младенов, който обяви, че утре ще е за Левски срещу Лудогорец.

“Надявам се утре Левски да победи. Феновете жадуват за титла на Левски или ЦСКА. Ако Левски победи, първенството ще стане много по-интересно. Ссигурен съм, че хората ще ходят повече на мачове”, обяви Младенов.