Наполи отново победи ФК Цюрих

Италианският Наполи постигна втора победа над ФК Цюрих и се класира за 1/8-финалите в Лига Европа. След 3:1 в Швейцария преди седмица, тази вечер неаполитанците се наложиха с 2:0 у дома в реванша от 1/16-финалите. Двубоят се изигра на полупразния стадион "Сан Паоло", като домакините се разписаха по веднъж във всяко от полувремената.

Над всички беше Адам Унас, който първо асистира на Симоне Верди за 1:0 в 43-ата минута, а четвърт час преди края оформи крайния резултат. В добавеното време Наполи можеше да стигне и до трети гол след една бърза контраатака, но Аркадиуш Милик пропусна.