Очаквайте: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Елица Василева и Скандичи спечелиха дербито с Имоко в ШЛ (снимка)

Националката Елица Василева и нейният Савино дел Бене (Скандичи) извоюваха четвърта победа в най-престижния евротурнир - Шампионската лига. Волейболистките на Карло Паризи се наложиха над другия италиански отбор в групата - Имоко Волей (Конеляно) с 3:2 (15:25, 25:22, 25:23, 20:25, 15:9) в 5-и двубой от група D на надпреварата. Така те взеха реванш от "пантерите" за загубата в първия мач помежду им, завършил 2:3 гейма за състезателките от Флоренция.

Скандичи продължава да е лидер в класирането с

12 точки (4 победи, 1 загуба)

, Имоко е втори с

8 точки (3 успеха, 2 поражения)

.

Ели Василева игра цял мач записа с

11 точки (1 блок, 40% ефективност в атака, 33% перфектно и  58 позитивно посрещане)