Национална лига футзал: Левски - Черно море

ЦСКА 1948 стартира лагера в Турция с победа (видео)

Отборът на ЦСКА 1948 започна лагера в Турция с минимален успех. Играчите на Петко Петков надиграха с 1:0 Металург (Узбекистан). В герой за "червените" се превърна Сашо Александров, който заби единственото попадение. Това бе четвърта победа за втородивизионния тим от началото на зимната подготовка.

Първата опасност в срещата бе пред вратата на Мухамедов. В 18-ата минута Апостол Попов стреля с глава, но кълбото премина на сантиметри от целта.

В 24-ата минута новото “червено” попълнение Спас Георгиев бе изключително близо до първото попадение в срещата. Мариян Огнянов намери добре бившия играч на Ботев (Враца), който с мощен шут нацели горната греда.

Секунди преди края на първата част Денислав Александров също получи възможност да се разпише, но Мухамедов се справи с удара на младия футболист.

Второто полувреме започна мечтано за футболистите на Петко Петков. Две минути след подновяването на играта Сашо Александров успя да вкара първия гол в сблъсъка.

В 54-ата минута Чавдар Ивайлов също пробва късмета си, но коженото кълбо излезе в аут. В 77-ата минута Мариян Огнянов стреля с десния крак от малък ъгъл, но шутът му не намери целта. До края на срещата двата отбора не създадоха интересни положения и логично контролата завърши без нови попадения.

ЦСКА 1948 - МЕТАЛУРГ 1:0