Легендите грабнаха Суперкупата на Volley Mania

Отборът на Легендите триумфира със Суперкупата в Любителската волейболна лига Volley Mania. Шампионите от миналия сезон се наложиха с 3:1 (25:14, 20:25, 25:19, 25:15) срещу носителя на Купата на лигата от миналия сезон EvilBall.

Мачът в зала "Васил Симов" беше вълнуващ, като Легендите показаха превъзходството си.

Шампионите изиграха много силно първия гейм и спечелиха убедително. Във втория те направиха промени в състава си, от което EvilBall им се възползва, за да изравни.

След това Легендите отново заиграха на ниво и това се оказа решаващо за победата им. В четвъртата част те натрупаха голяма преднина, направиха смени в състава и грабнаха купата.

Мачът идва в разгара на 14-ия сезон във Volley Mania. Тази година в надпреварата участват рекордните 61 отбора.