БФ Волейбол официално представя Джанлоренцо Бленджини като национален селекционер

“Зебрите” и Груев с втора поредна загуба

Воденият от Илия Груев тим на Дуисбург загуби с 0:2 домакинството си на Бохум в двубой от втория кръг на германската Втора Бундеслига. И двете попадения за гостите от “Вановиа Рурщадион” паднаха през втората част.

Първо Сидни Сам откри резултата в 55-ата минута, а девет по-късно Силвер Жанвола удвои. Въпреки че Сам бе изгонен в 67-ата, “зебрите” не успяха да се възползват от численото си предимство.

Това бе второ поредно поражение за Дуисбург, който преди седмица отстъпи с 0:1 при визитата си на Динамо (Дрезден). В момента, преди изиграването на останалите срещи от кръга, момчетата на Груев са на последното, 18-о място.