Вихър бие, играещият президент спасява дузпа

Отборът на Вихър (Славяново) спечели втората си контрола за последните три дни срещу друг от участниците в Северозападната Трета лига - Първа атомна. Днес играещият президент Светлин Линев и компания спечелиха с 2:0 проверката в Козлодуй, след като на 18 юли двата тима завъртяха нулево равенство в Славяново.

Вихърци бяха по-добри, вкараха по веднъж в двете полувремена и изпуснаха още няколко добри възможности за гол, а накрая и вратарят им Линев спаси дузпа. Половин час след началния съдийски сигнал Борислав Иванов премина през целия терен с топка в крака и финтира вратаря, който го повали, а Константин Генков реализира отсъдената дузпа.

Четвърт час преди края Георги Георгиев изведе Йоан Петков по диагонала и той сложи точка на спора. Десетина минути по-късно лидерът на домакините Николай Ганчев изпълни дузпа, но Линев запази вратата си “суха”.