Кариана няма милост, нанесе пореден разгром

Шампионът на Северозападната Трета лига – Кариана (Ерден) разнищи гостуващия му Янтра (Полски Тръмбеш) с 8:0. Двубоят бе от 28-ия кръг на първенството. Това бе най-малкото с което се отърваха гостите.

До почивката футболистите на Янтра удържаха лавината и почивката дойде при два гола пасив за тях. Точни за домакините бяха Християн Василев, а второто попадение падна след автогол на Юлиян Игнатов.

След почивката нападателите на Атанас Джамбазки бяха по-концентрирани в завършващия удар. Десетина минути след подновяването на играта вече беше 4:0, като попаденията реализираха Борислав Никифоров и Лионел Матадос. Последният се разписа още веднъж след няколко минути. После дойде ред на лидера на отбора Евгени Игнатов – 6:0. В оставащото време Матадос оформи хеттрик, а осмия гол вкара Николай Николов.