Сокол изравни на Борислав в 99-ата минута при четири минути продължение

Отборите на Сокол (Марково) и Борислав (Първомай) завършиха наравно 2:2 в мач от 27-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Гостите имат сериозни претенции към съдийството на рефера Валентин Железов, който позволява играта да продължи до 99-ата минута, когато пада изравнителното попадение за домакините, дело на Недко Миленов, при положение, че първоначално дава четири минути добавено време. Преди това арбитърът отсъжда дузпа за Сокол, която Недко Миленов реализира и отменя две попадения на гостите. За Първомай точни са Величко Величков и дежурният реализатор Андрей Атанасов. Хищника вече има 22 попадения в ЮИ Трета лига. В класирането Сокол заема десето място с актив от 40 точки, а Борислав е с 46 на трета позиция.