Очаквайте: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Локо (Сф) мачка със 7:3 в последната контрола (видео)

Отборът на Локомотив (София) победи със 7:3 Ботев (Ихтиман) в последната си проверка преди старта на Втора лига. "Железничарите" посрещнаха последния в Югозападната трета лига на помощното игрище в квартал "Надежда", а около 250 фенове дойдоха да подкрепят тима.

Дебют за отбора на Младен Додич направи Костас Манолас, който бе в центъра на защитата. Сърбинът заложи на евентуалните титуляри, които смята да използва в първия мач от пролетта, а осем от тях останаха на терена до 63-ата минута. Гъркът обаче остана на терена, тъй като има да трупа игрови минути.

Локомотив (София) - Ботев (Ихтиман)@@@Голмайсторът на домакините Илия Димитров даде аванс на "червено-черните" още във втората минута, а десет минути по-късно Петър Петров изравни. Николай Йорданов обаче със светкавичен хеттрик доведе резултата до 4:1. Бившият играч на ЦСКА първо върна преднината в 13-ата минута, след което вкара от дузпа в 19-ата минута, а 120 секунди по-късно вкара своя трети гол в мача. Той можеше да се разпише и за четвърти път преди почивката, но негов изстрел удари гредата. Съотборникът му Мартин Станкев също удари гредата на гостите.

Локомотив (София) - Ботев (Ихтиман)@@@

Второто полувреме започна с попадение на Ботев, който намали чрез Станислав Желязков в 49-ата минута. Локомотив поведе с 5:2 след гол на младока Здравко Димитров в 56-ата минута, но при следващата атака ихтиманци намалиха от дузпа. Този път точен беше Вадимир Бахъров.

Влезлият в средата на втората част Виячки с глава вкара за 6:3 в 70-ата минута, а Марио Йорданов, който също влезе в средата на втората част оформи крайното 7:3 в 89-ата минута.

Локомотив (София) - Ботев (Ихтиман)@@@След седмица столичани приемат Оборище (Панагюрище) за първенство на Втора лига, а Ботев е домакин на Свобода (Пещера) в Ихтиман в Трета лига.

Локомотив (София) - Ботев (Ихтиман)@@@Локомотив завърши подготовката с четири победи - Хебър (4:0), Септември Симитли (3:0), Пирин (Гоце Делчев) - 8:1 и срещу Витоша (Бистрица) с 1:0. Осве тях с едно равенство и една загуба от Кариана Ерден с 1:2. Равенството пък беше срещу Рилски спортист - 2:2.

ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ) - БОТЕВ (ИХТИМАН) 7:3

1:0 Илия Димитров (2)
1:1 Петър Петров (12)
2:1 Николай Цветков (13)
3:1 Николай Цветков (19-дузпа)
4:1 Николай Цветков (21)
4:2 Станислав Желязков (49)
5:2 Здравко Димитров (56)