Йордан Минчев игра 22 минути при загуба на МЗТ Скопие в Адриатическата лига

Отборът на МЗТ Скопие, с българина Йордан Минчев в състава си, допусна нова загуба в Адриатическата лига по баскетбол за мъже. МЗТ отстъпи като гост на Партизан с 94:112 (19:32, 23:37, 28:19, 24:24) точки в среща от 12-ия кръг. Минчев игра близо 22 минути и се отчете с 6 точки, 3 борби и 2 асистенции. МЗТ Скопие е на дъното в класирането със само две победи от 12 срещи.

Отборът на Марбург, където играе Диана Войнова, победи като гостуващия Хановер със 77:74 (19:19, 20:14, 21:15, 17:26) точки в среща от 12-ия кръг на женското баскетболно първенство на Германия. Българката записа 4 точки, 6 борби, 1 асистенция и 1 чадър за 23 минути игра. Марбург заема четвърто място в класирането със 7 успеха и 5 поражения. Ла Специя, с Катрин Стоичкова, постигна втора поредна победа в Италия, след като спечели срещу Кампобасо с 69:63 (35:29) точки като домакин в среща от 12-ия кръг в Серия А2. Стоичкова завърши с 1 борба и 2 асистенции за 4:14 минути. Ла Специя има 7 победи и 4 загуби и заема пето място във временното класиране.