Монако не срещна проблеми по пътя към 1/4-финала за Купата на лигата

Отборът на Монако се класира без проблем за 1/4-финала за Купата на лигата във Франция. Тази вечер финалистът от последното издание на надпреварата, записа домакински успех с 2:0 над Каен в среща от 1/4-финала и така си гарантира нова стъпка напред.

Резултатът в мача откри Гуидо Карийо. Аржентинецът се разписа в 33-ата минута след асистенция на Рони Лопес.

В 76-ата минута мястото на Карийо на терена бе заето от Радамел Фалкао, като именно той подпечата успеха на своя тим, вкарвайки втория гол в мача в 85-ата минута.

Така Монако се класира на 1/4-финал и вече чака следващия си съперник.