Почетино: Ако не се бориш, ще страдаш

Мениджърът на Тотнъм Маурисио Почетино не скри разочарованието си от слабата игра на своя отбор при загубата от Лестър с 1:2 снощи. "Шпорите" бяха неузнаваеми през първата част, когато допуснаха два гола и въпреки опитите да направят обрат след почивката, стигнаха само до почетен гол на Хари Кейн. Поражението е трето за Тотнъм в последните пет шампионатни мача.

"Във Висшата лига, ако не се бориш, ще страдаш и нашата игра през първото полувреме е доказателство за това. Лестър бяха готови за битка, за разлика от нас. Започнахме мача твърде лежерно, разочарован съм", коментира Почетино.