Спърс без проблеми в Шарлът (видео)

Пау Гасол и Ламаркъс Олдридж отбелязаха по 17 точки и овладяха по седем борби, а Сан Антонио удържа нападението на Шарлът до 37 процента в стрелбата при успех със 106:86.

Руди Гей добави 15 точки за Спърс, които прекратиха серията от три домакински победи за Шарлът. Хорнетс започнаха мача с баланс 7-2 в зала "Спектръм", но през първото полувреме вкараха само 22 процента от стрелбите си и на почивката губеха с 11 точки.

Кемба Уокър, който напусна игрището за кратко в третата част с контузия в лявото рамо, завърши срещата с 18 точки при 8/12 в стрелбата си, но останалите звезди на домакините не свършиха своята работа. Никола Бaтум, Дуайт Хауърд, Майкъл Кид-Гилкрайст и Марвин Уилямс финишираха с 6/29 в стрелбата под коша.