Спас Делев игра 81 минути при загуба за Погон Шчечин

Националът Спас Делев не успя да помогне на тима си Погон Шчечин при поражението от Легия Варшава с 1:3 в двубой от 15-ия кръг на първенството. Той остана на терена до 81-ата минута, когато беше заменен от Ковалчик.

Гостите от Варшава откриха резултата в края на първото полувреме, когато точен беше Броз от дузпа. През второто полувреме домакините от Погон изравниха чрез Дригас, но с голове на Мулин и автогол на Двали оформиха крайния резултат.

След това поражение тимът на Погон е на последното място с актив от едва 9 точки, а Легия е на втората позиция с 28.