Играчите на Славия се били уплашили при гостуването в Благоевград

Наставникът на Славия Златомир Загорчич обяви, че неговите футболисти са се уплашили от обстановката в Благоевград и това е една от причините да не успеят да победят местния Пирин.

"Имахме малко страх от обстановката в Благоевград. Поддадохме се пред атмосферата на стадиона. Исках в този мач да вземем три точки, но този резултат е реален.

Приехме тяхната игра с дълги топки. Доволен съм от 15-20 минути през второто полувреме, когато опитахме да покажем това, което тренираме. Сега първо ще мислим за предстоящата среща за Купата на България с Локомотив Пловдив и чак след това за мача с ЦСКА", каза Загорчич след нулевото равенство в Благоевград.