Септември би Марек и вече е втори в класирането

Септември (Симитли) победи с 1:0 Марек (Дупница) в среща от 10-ти кръг на Югозападната трета лига днес. Мачът бе игран на стадион „Септември“ в Симитли при студено за сезона време. И двата отбора имаха своите шансове преди почивката, но тогава голове не паднаха.

В началото на втората част играчът на домакините Николай Стоилков игра грубо без топка  срещу играч на Марек и бе отстранен с директен червен картон от срещата.

Единственото попадение в мача беше гол на Борислав Хазуров, който бе точен от дузпа за нарушение срещу самия него. С тази победа Септември излезе на второ място във временното класиране с актив от 21 точки и по-добра голова разлика от Хебър. А Марек остава 14-ти с 9 точки.