Белчев: Вратарят на Дунав не ни помогна за победата - дузпата е 100-процентова, макар че не съм я гледал (видео)

Наставникът на ЦСКА-София Стамен Белчев обяви, че вчерашната победа на червените с 3:0 над Дунав не се дължи на резервния страж на драконите Александър Конов. Вратарят имаше голяма вина за първите две попадения на червените, които бяха отбелязани през втората част.

“През първото полувреме играхме бавно, опитвахме се да пробием през центъра и максимално улеснихме отбора на Дунав. След почивката тотално надиграхме противника. Вратарят на Дунав не ни помогна за победата”, отговори Белчев на въпрос дали Конов, който до преди три месеца игра в ЦСКА-София максимално е улеснил червените през втората част.

Относно съдийството в мача, Белчев заяви: “Не коментирам. Дузпата е 100-процентова. В интерес на истината не съм я видял, но така ми казаха.”