Кариана вкара 11 пъти на Янтра (Габрово)

Кариана (Ерден) разби гостуващия му Янтра (Габрово) с 11:3 в среща от 23-ия кръг на Северозападната Трета лига. Това бе най-малкото с което се отърва съперника им. Пет пъти за разгрома се разписа Румен Рангелов, по два Петър Димитров и Ангел Русев, веднъж Николай Дичев, а вратаря Павел Станев вкара дузпа на габровския си колега. Домакините нокаутираха съперника си за половин полувреме. До 6-ата минута Рангелов заби две попадения. В 13-ата Дичев направи резултата категоричен.

В 20-а и 28-ата Димитров добави още два гола. Десетина минути по-късно Християн Василев намали на 5:1, а до почивката домакините вкараха още веднъж. Другите две попадения за гостите реализира Християн Кожухаров в 50-а и 60-ата минута.

Така Кариана запази дистанцията на точка след лидера Литекс.