Алекс Колев блести в Полша с гол и две асистенции (видео)

Българският нападател Александър Колев записа силен мач за втородивизионния Стал (Миелц). Доскорошният футболист на Ботев (Пловдив) и Берое реализира гол и се отчете с две асистенции при домакинското равенство 3:3 с ГКС Катовице.

Още в 8-та минута юношата на Левски сложи топката на главата на Собчак, който вкара за 1:0. Двамата комбинираха отлично и при втория гол на Стал, който дойде в края на първото полувреме, когато българският нападател намери на метър от вратата Гитегера за 2:0.
Гостите останаха с човек по-малко преди почивката, но въпреки това стигнаха до изравняване с попадения на Фошмачук и Прокич. В 71-ата минута другият българин в състава на Стал - Васил Панайотов, намери Колев, за да може нападателят отново да изведе Стал напред - 3:2! Лебедински обаче вкара 10 минути по-късно и донесе равенството за гостите.