Септември (Симитли) с нова убедителна победа

Отборът на Септември (Симитли) победи като гост Рилски спортист с 4:0 в отложена среща от Югозападната трета лига. Мачът се игра пред празните трибуни на стадион "Искър" заради наказание на домакините от Рилски спортист.

Анатоли Лулейски откри резултата с гол в 25-тата минута. Пет минути след почивката Андон Гущеров от дузпа вкара първия си гол в мача, а в 70-ата минута Борислав Хазуров с поредния си гол тази пролет направи резултата класически. В последната минута Гущеров вкара втория си гол в срещата с удар отблизо и оформи разгромната победа на Септември.

Със спечелените 3 точки в Самоков отборът от Симитли вече има 45 точки в актива и е само на 4-ри от лидера Струмска слава.