Велбъжд (Кюстендил) падна и в Етрополе

Отборът на Велбъжд (Кюстендил) записа втора поредна загуба в Югозападната трета лига. В отложена среща те загубиха с 0:2 в Етрополе от местния Чавдар. Срещата бе от 20-ия кръг, но бе отложена заради снеговалеж.

Головете за победата на Чавдар вкараха Николай Николов в началото на второто полувреме и влезлия като резерва Ивайло Величков в последната минута.

Миналата сряда Велбъжд загуби като гост и от Пирин Разлог със същия резултат и е застрашен от изпадане. И днес наставникът на отбора от Кюстендил Юлиан Кръстев не можеше да разчита и на контузени и на наказани футболисти.