Финландците не се дадоха в Инсбрук (видео)

Австрия и Финландия направиха равенство 1:1 в приятелски мач, игран на стадиона в Инсбрук. Домакините поведоха с попадение на Марко Антунович, но финландците изравниха чрез Фредрик Йенсен в 76-ата.

Австрийците бяха по-настоятелни преди почивката, но не успяха да открият резултата. Това стана в 62-ата минута, когато Антунович пое топката с гръб към вратата, обърна се и с хубав изстрел заби топката под гредата. Четвърт час по-късно Йенсен отправи силен удар извън наказателното поле и намери долния десен ъгъл на вратата - 1:1.

АВСТРИЯ - ФИНЛАНДИЯ 1:1
1:0 М. Антунович (62)
1:1 Ф. Йенсен (76)