Следващият съперник на България получи тежък шамар в Македония

Националният отбор на Македония победи с категоричното 3:0 следващия съперник на България от квалификациите за Мондиал 2017. Източните ни съседи надиграха категорично противника и заслужено се поздравиха с успех.

Халфът на Вардар (Скопие) Стефан Спировски откри резултата в 40-ата минута, а през втората част ветеранът Горан Пандев заби два бързи гола и показа, че все още не е съвсем приключил за футбола.

Така македонците показаха, че местният футбол върви в правилна посока, докато Беларус записа втора тежка загуба в рамките на няколко дни, след като в събота бяха победени от Швеция с 0:4 в квалификациите. На девети юни пък България гостува на Беларус в много важен мач в борбата ни за Русия 2018.

МАКЕДОНИЯ - БЕЛАРУС 3:0
1:0 Спировски (40)
2:0 Пандев (61)
3:0 Пандев (70)