Чехия съсипа Сан Марино за едно полувреме (видео)

Отборът на Чехия записа очаквана лесна победа при гостуването си на Сан Марино в мач от квалификационна Група "С" за Мондиал 2018. Чехите разгромиха съперника си с 6:0, като реализираха пет попадения преди почивката.

Антонин Барак (17, 24) и Владимир Дарида (19, 77-д) отбелязаха по два гола тази вечер, а по веднъж поразиха противниковата врата Теодор Гебре Селасие (26) и Михаел Крменчик (43).

Чехия е на второ място в групата с 8 точки, а убедителен лидер е Германия с 15. Сан Марино е на последното шесто място с 0 точки, а трети, четвърти и пети са съответно Северна Ирландия (7 точки), Азербайджан (7 т.) и Норвегия (3 т.)

САН МАРИНО - ЧЕХИЯ 0:6
0:1 Барак (17)
0:2 Дарида (19)
0:3 Барак (24)
0:4 Гебре Селасие (26)
0:5 Крменчик (43)
0:6 Дарида (77-дузпа)